Tekst pochodzi ze strony amig-jura.pl


AMiG-gościniec z domową atomosferą

Strona główna » AMiG-gościniec z domową atomosferą

Początki naszej działalności sięgają przełomu tysiącleci gdy szukając własnego, cichego i spokojnego miejsca znaleźliśmy Krzywopłoty. Miejscowość o bogatej historii, wbrew nazwie, zadbana i uporządkowana zaoferowała nam wszystko to czego potrzebowaliśmy. Na uboczu wsi, otoczeni jurajskimi lasami, z dala od wielkomiejskiego hałasu postanowiliśmy stworzyć zaciszne miejsce do wypoczynku, oferując naszym gościom wszystko to, czego sami pragnęliśmy. Co roku staramy się wzbogacać naszą ofertę, by zadowolić każdego naszego klienta, a dzięki domowej, przyjaznej atmosferze cieszymy się stałymi gośćmi, którzy co roku nas odwiedzają. Współpracujemy też z wieloma partnerami w okolicy poszerzając tym samym naszą ofertę usług.

W pobliżu znajdą Państwo szereg atrakcji turystycznych; Pustynia Błędowska, ciągnące się wzdłuż szlaku Orlich Gniazd ruiny średniowiecznych zamków, skałki wapienne i jaskinie, cudowne, niekiedy wciąż nieznane miejsca wśród jurajskich lasów i szereg innych dla każdego aktywnie wypoczywającego.

Zapraszamy do Gościńca AMiG w Krzywopłotach w sezonie między kwietniem a październikiem: wiosną na łono budzącej się natury, latem na jagody, jesienią na grzyby. Zimą otwieramy tylko dla grup zorganizowanych, minimum 25 osobowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami

W galerii znajdą Państwo wiele zdjęć naszego ośrodka, Jury i wszystkiego co nas otacza i zachwyca.

O nas

Grzegorz Banach Z wykształcenia architekt, z zamiłowania fotograf, ogrodnik, projektant, z zawodu chłop małorolny. Gościniec AMiG pozwala mi się realizować na polu każdym z wymienionych. Skłonność do kształtowania przestrzeni sprawia, że zarówno budynki jak i ich ...
przejdź do strony

oferta

Proponujemy Państwu nasz Gościniec jako miejsce organizacji różnych imprez, od kilkugodzinnych imprez integracyjnych, poprzez uroczystości rodzinne (chrzciny, ...
przejdź do strony